wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji
Znajdujesz się na: Bezpłatny Miejski Serwis SMS

Bezpłatny Miejski Serwis SMS

Szanowni Państwo,

szybka i rzetelna informacja w dzisiejszych czasach jest kluczem dobrej komunikacji. Podnosząc poziom usług na tym polu. Urząd Miasta prezentuje kolejne narzędzia dzięki którym będziemy mogli na bieżąco informować mieszkańców o wydarzeniach (koncerty, pikniki, wystawy itp.) oraz sytuacjach mających miejsce w naszych mieście takich jak: zamknięte ulice, awarie prądu, gazu, wody, co stanowi ważny krok w kierunku budowania społeczeństwa informacyjnego.

Serwis sms i aplikacja mobilna są całkowicie bezpłatne a rejestracja w nich odbywa się w sposób łatwy i przejrzysty poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: www.mprofi.pl/rejestracja/Legionowo

Można też zarejsestrować się wysyłając smsa na numer:  664 079 819

a w treści wpisując odpowiednia kategorię, rodzaj komunikatów, które chcemy otrzymywać: Tak.Wydarzenia; Tak Alarmy; Tak.Teatr

Aplikacja mobilna przeznaczona jest na urządzenia przenośne pracujące na systemach operacyjnych Android oraz IOS, będą z niej więc mogli korzystać użytkownicy najbardziej popularnych modeli smartphonów oraz tabletów. Można ją pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store. Aplikacja jest bezpłatna.

Aplikacja Mobilna

 

Regulamin serwisu SMS, aplikacji mobilnej, newslettera, witryn Urzędu Miasta Legionowo w mediach społecznościowych oraz adresu email: kancelaria@um.legionowo.pl

1. Każda osoba, która korzysta z niniejszych serwisów, tym samym przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

2. Celem serwisów jest publikowanie aktualnych informacji dotyczących działań Urzędu i podległych mu jednostek oraz istotnych dla mieszkańców wydarzeń, a także informacji zgodnych z Zarządzeniem nr 179/2014 Prezydenta Miasta Legionowa z dnia 20 sierpnia 2014 r.

3. Ze względu na techniczne ograniczenia, Urząd nie ponosi odpowiedzialności za informacje przesyłane do użytkowników za pomocą powyższych serwisów.

3. Korzystanie z serwisów jest dobrowolne.

4. Za treść zamieszczanych w portalach społecznościowych komentarzy odpowiedzialność ponoszą ich autorzy, jednakże w przypadku zamieszczenia treści uwłaczających godności i dobremu imieniu UM Legionowo lub osób trzecich, właściciel serwisu ma prawo skasować komentarz lub zablokować użytkownikowi dostęp do strony.

5. Urząd ma prawo nie udzielić odpowiedzi na komentarze.

6. Serwisy te nie służą do oficjalnej komunikacji z Urzędem. W przypadku pytań na portalach społecznościowych Urząd nie jest zobowiązany do udzielenia na nie odpowiedzi.

7. Wszczęcie sprawy gwarantuje jedynie wysłanie maila na adres kancelaria@um.legionowo.pl lub złożenie pisma w kancelarii UM (ul. Piłsudskiego 41, 05-120 Legionowo) w godzinach pracy urzędu.

8. Użytkownik serwisu SMS w każdym momencie może wypisać się z bazy SMS. Wystarczy wejść w aplikację dostępną pod linkiem: https://www.mprofi.pl/rejestracja/Legionowo, wprowadzić swój numer telefonu i zaznaczyć grupy do których było się przypisanym. System poinformuje czy dany numer telefonu został poprawnie wyrejestrowany z bazy SMS.

Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Bezpłatny Miejski Serwis SMS