wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Oświatowe

Przedszkole z klimatem i dobrymi praktykami
piątek, 29-06-2012, godz. 12.03

Laureaci nagrody „Przyjaźni Środowisku”, trzykrotni laureaci konkursu „Promotor Ekologii”, dwukrotni laureaci Międzynarodowego Certyfikatu „Zielona Flaga” (tytuł nadawany szkołom i przedszkolom na całym świecie w ramach Programu Eco – Schools). Do tego na szeroką skalę prowadzona edukacja regionalna i informatyczna wg autorskich programów nauczycielek oraz I nagroda w II edycji ogólnopolskiego konkursu POMOST (najnowsze osiągnięcie) sprawiły, że działalność Przedszkola Miejskiego nr 9 w Legionowie spotkała się z zainteresowaniem dziennikarza gazety „Przed Szkołą” i zaprezentowano ją jako przykład dobrych praktyk.

W artykule Pani dyrektor Beata Piaseka opowiada o prowadzonym przez siebie przedszkolu, oraz o tych, którzy sprawiają, że placówka ta jest wyjątkowa i z klimatem. Już niemal na wstępie podkreśla, że ogromnym atutem w pracy przedszkola jest kadra: „Tak naprawdę klimat placówki tworzą ludzie. Otwarci na nowe wyzwania, pełni inicjatywy, poszukujący wciąż nowych, lepszych metod i sposobów edukacji i wychowania. To jakość kadry decyduje w pierwszej kolejności o poziomie edukacji. Mamy bardzo dobrych nauczycieli” - mówi Piasecka.

Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z programami prowadzonymi przez miejską dziewiątkę zapraszamy do lektury załączonego poniżej artykułu.

publikuj: Publikuj

Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta
Zapisz