wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji
REFERENDUM 26 marca 2017 r.

do referendum pozostało:

Lato w mieście 2015

Wakacje z Areną

Arena Legionowo zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych  do spędzenia wakacji w Legionowie. Animatorzy zaczynają pracę już od najbliższego poniedziałku, tj. 29 czerwca. W ofercie zarówno zajęcia z gimnastyki, zabawy na Orlikach, lekcje tenisa ziemnego, jak i boksu czy taekwondo. Poniżej harmonogram zajęć oraz atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Legionowa tego lata. Szczegółowy harmonogram.

Lato z Muzeum

Muzeum Historyczne przygotowało w tym roku bogatą ofertę edukacyjną dla najmłodszych zwiedzających. W Filii „Piaski” przy Al. Sybiraków 23 tegoroczna akcja Lato z Muzeum rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 10 lipca, natomiast w siedzibie głównej Muzeum przy ul. Mickiewicza 23 odbędzie się w dniach 13.07 - 26.07.


Przez całe wakacje (od 26 czerwca do 30 sierpnia) w Parku Solidarności za ratuszem odbywać się będą projekcje filmowe. Każdy z mieszkańców, będzie mógł ciekawie spędzić weekendowy, letni wieczór. Jeśli jednak okaże się, że pogoda nie będzie sprzyjać, projekcje będą odbywały się w sali widowiskowej. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na seanse w każdy piątek, sobotę i niedzielę. Wstęp wolny.
 
 
Wraz ze Stowarzyszeniem Myślących Pozytywnie zapraszamy do wspólnego grania w gry planszowe. Gramy od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 14.00 w bibliotece przy ul. W. Broniewskiego 7.
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Lato w mieście 2015