wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Lato w mieście 2015

Wakacje z Areną

Arena Legionowo zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych  do spędzenia wakacji w Legionowie. Animatorzy zaczynają pracę już od najbliższego poniedziałku, tj. 29 czerwca. W ofercie zarówno zajęcia z gimnastyki, zabawy na Orlikach, lekcje tenisa ziemnego, jak i boksu czy taekwondo. Poniżej harmonogram zajęć oraz atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Legionowa tego lata. Szczegółowy harmonogram.

Lato z Muzeum

Muzeum Historyczne przygotowało w tym roku bogatą ofertę edukacyjną dla najmłodszych zwiedzających. W Filii „Piaski” przy Al. Sybiraków 23 tegoroczna akcja Lato z Muzeum rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 10 lipca, natomiast w siedzibie głównej Muzeum przy ul. Mickiewicza 23 odbędzie się w dniach 13.07 - 26.07.


Przez całe wakacje (od 26 czerwca do 30 sierpnia) w Parku Solidarności za ratuszem odbywać się będą projekcje filmowe. Każdy z mieszkańców, będzie mógł ciekawie spędzić weekendowy, letni wieczór. Jeśli jednak okaże się, że pogoda nie będzie sprzyjać, projekcje będą odbywały się w sali widowiskowej. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na seanse w każdy piątek, sobotę i niedzielę. Wstęp wolny.
 
 
Wraz ze Stowarzyszeniem Myślących Pozytywnie zapraszamy do wspólnego grania w gry planszowe. Gramy od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 14.00 w bibliotece przy ul. W. Broniewskiego 7.
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Lato w mieście 2015