wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Metamorfozy 2016

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu METAMORFOZY. Organizatorami akcji są kolejne legionowskie firmy, partnerzy Karty Dużej Rodziny. Proponują one szereg atrakcyjnych usług, takich jak zabiegi fryzjerskie, kosmetyczne, dietetyczne, rollmasaż, usługi stylistki, usługi brafittingu, usługi fotograficzne oraz usługi bezpłatnego rozliczenia rocznego podatku dochodowego od osób fizycznych.


Link do wydarzenia na facebooku: Metamorfozy 2016

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie na e-mail: redakcja@um.legionowo.pl. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy, zdjęcie twarzy i sylwetki oraz uzasadnienie „Potrzebuję zmiany, ponieważ: ….”. Zgłoszenia można składać także w formie papierowej (w zaklejonej kopercie opisanej METAMORFOZY 2016) w salonie fotograficznym MB FOTO Legionowo, ul. Jagiellońska 12A w godz. 9-18. Konkurs jest podzielony na trzy etapy. Nabór do konkursu – termin składania zgłoszeń upływa w dniach: 20 stycznia 2016, 20 marca 2016 oraz 20 maja 2016 r. Na każdym z etapów komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli Partnerów, w ciągu 3 dni roboczych od daty zakończenia naboru wyłoni dwie osoby, które będą mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów i usług. Celem akcji jest promocja partnerów KDR oraz legionowskich przedsiębiorców.

Regulamin konkursu METAMORFOZY 2016
1. Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta Legionowo.

2. Celem projektu jest promocja legionowskich przedsiębiorców, partnerów Karty Dużej Rodziny

3. W Metamorfozach 2016 biorą udział Partnerzy:
AZ-Look Salon Urody, Legionowo, ul. Jagiellońska 12A
Dietetyk Wioletta Gabrysiak / Rollmasaż z podczerwienią, Legionowo, ul. Jagiellońska 12A
MB Foto, Legionowo, ul. Jagiellońska 12 A
Biuro Rachunkowe Konto, ul. Legionowo, ul. Jagiellońska 12 A
Hando Odzież Damska i Młodzieżowa, Legionowo, ul. Jagiellońska 9D
PH Ola Bielizna i Brafitting, Legionowo, ul Jagiellońska 9D
Meritum Urody Ewa Kosmetyka Fryzjerstwo, Legionowo, ul. Jagiellońska 2

4. Uczestnikami konkursu mogą być mieszkanki Legionowa w wieku od 18 lat.

5. By wziąć udział w konkursie, należy:
a) przesłać zgłoszenie na e-mail: redakcja@um.legionowo.pl. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy, zdjęcie twarzy i sylwetki oraz odpowiedź na pytanie „Potrzebuję zmiany, ponieważ: ….”
b) zgłoszenia można składać także w formie papierowej (w zaklejonej kopercie opisanej METAMORFOZY 2016) w salonie fotograficznym MB FOTO Legionowo, ul. Jagiellońska 12A w godz. 9-18

6. Konkurs jest podzielony na trzy etapy. Nabór do konkursu – terminy składania zgłoszeń upływa w dniach: 20 stycznia 2016 r., 20 marca 2016 r. oraz 20 maja 2016 r.

7. Na każdym z etapów komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli Partnerów w ciągu 3 dni roboczych od daty zakończenia naboru wyłoni dwie osoby, które będą mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych, dietetycznych, rollmasażu, usługi stylistki, usługi brafittingu, usług fotograficznych a także z bezpłatnego rozliczenia rocznego podatku dochodowego od osób fizycznych.

8. O decyzji komisji zostanie poinformowany Urząd Miasta Legionowo, który promuje konkurs.

9. Zabiegi proponowane przez Partnerów akcji to m. in. zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne dostosowane do potrzeb Uczestniczek (zmiana fryzury, zabiegi kosmetyczne na twarz, dłonie, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs), porady dietetyczne z badaniem składu ciała, 5 godzinnych masaży modelujących sylwetkę na rollmasażu z podczerwienią, usługa stylizacji – analiza sylwetki i kolorystyczna oraz dobór ubioru, usługa profesjonalnego doboru bielizny (z możliwością zakupu dobranej odzieży i bielizny ze zniżką), oraz profesjonalna sesja fotograficzna po przemianie - w nowej stylizacji: fryzurze, makijażu i dobranej odzieży. Terminy zabiegów i wizyt u Partnerów zostaną ustalone indywidualnie z zakwalifikowanymi Uczestniczkami, w dogodnych dla Uczestniczek godzinach; Uczestniczki zobowiązują się do ich przestrzegania oraz niezwłocznego informowania Partnerów w razie uzasadnionej konieczności zmiany terminu.

10. Sesja zdjęciowa Uczestniczek 1 etapu konkursu po metamorfozie powinna zostać ukończona przed rozpoczęciem następnego etapu konkursu.

11. Zakwalifikowane Uczestniczki wyrażają zgodę na:
- wykonanie fotografii przed zabiegami oraz po zabiegach, mające na celu pokazać efekt zmian uzyskanych w czasie Metamorfozy.
- użycie danych i wizerunku (zdjęć) w publikacjach Urzędu Miasta Legionowo na wszelkich nośnikach (druk, strony internetowe i fanpag'e) w celach marketingowych akcji, a także na stronach internetowych Partnerów akcji oraz innych lokalnych mediach wskazanych przez Partnerów.

12. Organizator nie bierze odpowiedzialności na roszczenia z tytułu nieprawidłowo wykonanego zabiegu lub efektu niezgodnego z oczekiwaniami uczestniczki.

13. Żadne z wykonanych usług lub innych świadczeń wykonanych w konkursie METAMORFOZY 2016 nie podlegają reklamacji, ani innym roszczeniom ze strony Uczestniczki.

14. Żadne usługi zaproponowane podczas Metamorfozy 2016 nie podlegają wymianie na gotówkę ani przeniesieniu na osoby trzecie.

15. W razie rezygnacji z uczestnictwa w trakcie trwających już zmian u Partnerów, Uczestniczka zobowiązuje się pokryć koszty wykonanych usług zgodnie z cennikami Partnerów.

16. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją Regulaminu konkursu METAMORFOZY 2016.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Firmy biorące udział:

1. AZ-Look Salon Urody, Legionowo, ul. Jagiellońska 12A

https://web.facebook.com/AZ-Look-SALON-URODY-Kosmetyka-Fryzjerstwo-Legionowo-250067741834320/?fref=ts
http://www.az-look.pl/

kontakt: tel. 502 531 566
e-mail: az-look@wp.pl

2. Dietetyk Wioletta Gabrysiak / Rollmasaż z podczerwienią, Legionowo, ul. Jagiellońska 12A
https://web.facebook.com/jemzdrowoLegionowo/?ref=hl
kontakt: tel. 530 240 450
e-mail: kontakt@jemzdrowolegionowo.pl

3. MB Foto, Legionowo, ul. Jagiellońska 12 A
https://web.facebook.com/mbfotoLegionowo?fref=ts
kontakt: tel. 502 267 855


4. Biuro Rachunkowe Konto, ul. Legionowo, ul. Jagiellońska 12 A
https://web.facebook.com/doradcapodatkowyKONTO/?fref=ts
kontakt: tel. 605 317 742

5. Hando Odzież Damska i Młodzieżowa, Legionowo, ul. Jagiellońska 9D
http://odziezdamskahando.pl/
kontakt: tel. 601 213 658
e-mail: handodorota@gmail.com

6. PH Ola Bielizna i Brafitting, Legionowo, ul Jagiellońska 9D
https://web.facebook.com/Bielizna-brafitting-Legionowo-1000975653282730/?fref=ts
kontakt: tel. 22 774 00 71

7.  Meritum Urody Ewa, Legionowo ul. Jagiellońska 2, tel. 22 784 17 77

http://www.meritumurody.pl/
https://www.facebook.com/Salon-kosmetyczny-Meritum-URODY-Ewa-Legionowo-303798663011683/?fref=ts

Salon Kosmetyczny Ewa w Legionowie

kontakt: tel. 22 784 17 77  kom. 600 933 578
e-mail: meritumurody@gmail.com

Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Metamorfozy 2016