wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji
REFERENDUM 26 marca 2017 r.

Aktualności - Kulturalne

Szkolenia dla pszczelarzy
wtorek, 03-01-2017, godz. 09.22
Stowarzyszenie Nasze Pszczoły przygotowało i przeprowadzi w najbliższym czasie bardzo interesujące szkolenie, jako cykl spotkań z praktykami - wykładowcami znanych uczelni rolniczych i pszczelarskich oraz w oparciu o lokalnych doświadczonych pszczelarzy.

Wysiłkiem wielu osób oraz sympatyków i sponsorów naszego Stowarzyszenia,  powstało miejsce spotkań towarzyskich w otoczeniu kwiatów i pasieki. Po założeniu ogrodu miododajnego i organizacji pasieki edukacyjnej przyszedł czas na szkolenie specjalistyczne. Zima, to dobry czas na podwyższenie kwalifikacji, by z początkiem wiosny rozpocząć samodzielną opiekę nad pszczołami lub realizować ją na wyższym poziomie.

Wiele osób rozpoczyna dopiero przygodę z pszczołami. Właśnie dla takich osób zostało zaplanowane to szkolenie.

Zarząd Stowarzyszenia Sympatyków Pszczelarstwa "Nasze Pszczoły" zaprasza wszystkich członków i sympatyków, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o pszczelarstwie na cykl spotkań, które rozpoczynamy 15.01.2017. Zajęcia prowadzić będą znani specjaliści z określonych dziedzin, część zajęć prowadzić będą członkowie Stowarzyszenia. Przewidziane są też dodatkowe tematy fakultatywne prowadzone przez uczestników szkolenia. W ramach szkolenia będą także praktyczne warsztaty, które ułatwią start początkującym.

Program szkolenia dostępny jest na stronie internetowej www.nasze-pszczoly.pl . Kolejność wykładów zależna będzie od dostępności wykładowców. Miejsce spotkań: Sala Konferencyjna Urzędu Miasta w Legionowie, ul. Piłsudskiego 41. Jeśli pogoda pozwoli, wczesną wiosną część zajęć praktycznych przeprowadzimy w pasiece edukacyjno – szkoleniowej w Chotomowie, ul. Partyzantów 124 A.

O bieżących tematach i miejscu szkolenia informować będziemy na fun page'u https://www.facebook.com/naszepszczoly/?fref=ts i w kalendarzu na stronie stowarzyszenia.

Koszt szkolenia - dotyczy całego kursu - dla członków Stowarzyszenia 40,00 zł, dla osób spoza Stowarzyszenia 400,00 zł. Podstawą wpisania na listę uczestnictwa będzie wpłata na konto Stowarzyszenia. Numer konta umieszczony jest na stronie www.nasze-pszczoly.pl w zakładce "KONTAKT". 

Warto wiedzieć:

  • Osoby, które chciałyby opiekować się pszczołami, a ich nie posiadają lub nie mają gdzie postawić uli, mogą skorzystać z usługi "Hotel dla pszczół". Szczegóły na stronie: http://nasze-pszczoly.pl/node/37

 

  • Kontynuujemy zapisy do naszego Stowarzyszenia. Osoby zainteresowane Statut Stowarzyszenia, Regulamin, Deklarację  Członkowską i wszelkie inne informacje  znajdą  na naszej stronie w zakładce "O NAS". 

 

źródło: 

www.nasze-pszczoly.pl

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE