wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Kulturalne

Piknik Obywatelski 23 kwietnia
środa, 19-04-2017, godz. 12.17

Podczas referendum pokazaliśmy, że mówimy jednym głosem. W najbliższą niedzielę będziemy mieli okazję ponownie poczuć się wspólnotą. Prezydent Miasta Legionowo zaprasza serdecznie na Piknik Obywatelski, który już 23 kwietnia pod Areną Legionowo. Zaplanowano wiele atrakcji, a gwiazdą wieczoru będzie występ AFTER PARTY.

Od godziny 15 na scenie wystąpią dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2, Centrum Artystyczne MetroKultura, Na Luzie, Legionowskie Młode Talenty, Erin, Alexia Dance Studio i Gośka Andrzejewska. Po nich After Party i Dj Illusion.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – dmuchaniec, wata cukrowa, popcorn to tylko niektóre z nich.

Podczas pikniku, na wydzielonym stanowisku będzie można bezpłatnie przebadać jakość spalin w swoim samochodzie z silnikiem diesla. Wokół Areny będą stoiska instytucji i partnerów, a w nich konkursy z nagrodami. W trakcie imprezy rozdawane będą sadzonki ziół, krzewów i drzew.

Za symboliczną złotówkę będzie można kupić kiełbaskę, którą będzie można samodzielnie ugrillować albo upiec na ognisku.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE