wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Oświatowe

Europejska Odznaka Jakości
środa, 13-11-2013, godz. 16.39

Kolejny sukces Przedszkola Miejskiego nr 9 na arenie międzynarodowej! Miło jest nam poinformować, że przedszkolny projekt edukacyjny: „Kleine – große Forscher des Wetters“ („Mali -wielcy badacze pogody”)  realizowany w ramach programu współpracy międzynarodowej eTwinning zdobył prestiżową Europejską Odznakę Jakości. Jest to już druga EOJ za realizację projektu eTwinning dla Przedszkola Miejskiego nr 9 (poprzednia w 2012 r.).

Projekt był realizowany w roku szkolnym 2012/2013. Koordynatorem i głównym realizatorem na platformie międzynarodowej była nauczycielka przedszkola Agata Sandacz. W projekcie wzięły udział dzieci z grupy V wraz z nauczycielką  Wiesławą Twardowską.
Europejska Odznaka Jakości (EOJ) jest drugim poziomem odznaczenia i przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning tym nauczycielom, którzy otrzymali Krajową Odznakę Jakości za realizację projektu, a ponadto projekt spełnił następujące warunki:

1. Co najmniej dwóch partnerów (z różnych krajów) otrzymało już Krajową Odznakę Jakości.
2. W wyniku procesu selekcji projekt został zaproponowany do Europejskiej Odznaki Jakości przez co najmniej jedno Biuro Kontaktowe NSS.

Europejskie Odznaki Jakości przyznawane są tylko raz w roku i ogłaszane są na portalu eTwinning.

Krajowa i Europejska Odznaka Jakości mają postać elektronicznego certyfikatu, widocznego na Pulpicie nauczyciela (Desktopie). Lista laureatów Europejskiej Odznaki Jakości zamieszczona jest na portalu www.etwinning.net, a także na polskim portalu www.etwinning.pl.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE