wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Oświatowe

Przygodę czas zacząć
piątek, 11-04-2014, godz. 14.09

Jubileusz XXX-lecia to wyjątkowy moment w historii każdej placówki oświatowej. Przedszkole Miejskie nr 9 postanowiło uczcić je dodatkowo nadaniem imienia. „Akademia Przygody”, nazwa choć niecodzienna czyni placówkę rozpoznawalną przywodząc skojarzenia z Akademią Pana Kleksa.

Przedszkole Miejskie nr 9 podczas swojego jubileuszu zaprezentowało dokonania oraz licznie organizowane imprezy: spotkania wigilijne, bale karnawałowe, zabawy integracyjne, festyny rekreacyjne, wycieczki i uroczystości. W „Akademii Przygody” dzieci mają również możliwość korzystania z koncertów muzycznych oraz teatrzyków w wykonaniu artystów estradowych.

Nadanie imienia zostało zainaugurowane odczytaniem Uchwały Rady Miasta Legionowo oraz prezentacją nowego loga. Zaprezentowano migawki z przedszkolnego życia, które ukazały, że przygoda w Akademii rozpoczyna się od spotkań integracyjnych z udziałem rodziców i dzieci, które po raz pierwszy przekroczą próg przedszkola. Celem tych spotkań jest stworzenie atmosfery bezpieczeństwa wśród dzieci i rodziców, szybsze przystosowanie do nowego środowiska, poznanie pracowników i pomieszczeń przedszkola.

„Akademia Przygody”  jest przyjazna dziecku, rodzicom i środowisku. Zapewnia warunki do indywidualnego rozwoju dziecka zgodnie z jego predyspozycjami i zainteresowaniami. Przedszkole współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną oraz innymi instytucjami wspomagającymi rozwój dziecka.

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE