wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Oświatowe

Przedszkolny Festiwal Nauki nagrodzony podczas Forum Klubu Młodego Odkrywcy
poniedziałek, 05-12-2016, godz. 15.59

Klub Młodego Odkrywcy to program, który łączy dzieci, młodzież i opiekunów z Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Gruzji. Każdy z ponad 700 klubów jest miejscem, w którym uczniowie rozwiązują problemy i kształtują krytyczne myślenie poprzez samodzielne eksperymentowanie oraz realizację projektów badawczych.

Organizowane co roku Forum to najważniejsze dwa dni w kalendarzu programu KMO oraz okazja do spotkania środowiska edukatorów (opiekunów KMO, nauczycieli, rodziców) z naukowcami oraz przedstawicielami instytucji i organizacji działających w obszarze edukacji.

Gościem specjalnym Forum była Seema Bansal z The Boston Consulting Group, która podczas wykładu zaprosiła uczestników, by wspólnie zastanowili się, jaką każdy z nich może odegrać rolę w tworzeniu okazji do rozwoju dla wszystkich uczniów.

Podczas Forum odbyła się uroczystość wręczenia nagród Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności finalistom Konkursu "Mistrzowie KMO". W zaszczytnym gronie 17 finalistów spośród 700 uczestników znalazła się nauczycielka naszego Przedszkola, mgr Agnieszka Miller. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Przedszkole nr 9 już po raz trzeci zostało zaproszone do grona nielicznych placówek prezentujących swój dorobek na Forum. Podczas III Forum KOM prezentowany był Przedszkolny Festiwal Nauki organizowany przez „Dziewiątkę” cyklicznie dla mieszkańców Legionowa, podczas IV Forum nauczycielki – p. Agnieszka Miller i p. Wiesława Twardowska podzieliły się doświadczeniami i osiągnięciami w dziedzinie współpracy z rodzicami w zakresie organizacji działalności przedszkolnych KMO. Na V Forum prezentowane były fotoreportaże oraz artykuły nauczycielek oraz zewnętrznych autorów o działaniach edukacyjnych w ramach KMO w AKADEMII PRYGODY.

Nauczycielki „Dziewiątki” wzięły także udział w warsztatach i z poświęceniem budowały hotele dla owadów.

źródło: Przedszkole Miejskie Nr 9

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE