wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Sportowe

Przedświąteczne palenie kalorii
poniedziałek, 19-12-2016, godz. 16.50

Bravehearts Legionowo znani są z niekonwencjonalnych pomysłów na aktywne spędzanie wolnego czasu. Tym razem w przedświąteczną niedzielę (18.12) zaprosili mieszkańców Legionowa

Jak sami mówią, nie chcą być największą, czy też najszybszą drużyną. Chcą być najfajniejszą i najbardziej zwariowaną ekipą. I udaje im się to. W niedzielę Bravehearts po raz kolejny zorganizowali na terenie Legionowa imprezę wraz z Runmageddon.

Zamiast lepić pierogi I uszka,stać po choinkę, ucierać mak i szykować prezenty ponad 60 śmiałków stawiło się na treningu. W samo południe na Stadionie Miejskim w Legionowie uczestnicy przekonali się, że Legionowo Porusza także ekstremalnie na sportowo. Tor przeszkód, wyścig z kłodami, ćwiczenia z oponami i zabawy ze schodami to tylko wyrywek zadań przed którymi stanęli uczestnicy. Trenerzy z Bravehearts Legionowo Ania Szlendak i Sławek Jagnyziak, a także Artur Szostak odpowiedzialny wraz z ekipą Runmageddonu za tor przeszkód nieźle wymęczyli każdego.

- Całość uwieczniła nie wisienka, ale cebula, która stała się pretekstem do zawodów. Czterech śmiałków zgłosiło się do zjedzenia na surowo pięknej, żółtej i surowej cebulki. Chłopaki nie płaczą, co wiemy nie od dziś, więc spałaszowanie całego warzywa nie było wielkim problemem. Na zwycięzcę czekał uścisk dłoni, koszulka, sława, splendor i o dziwo buziak. Pozostali mogli skusić się na pyszne pączki, które po tylu spalonych kaloriach można było bez obawy zjeść. Runmageddon lubi Legionowo. Legionowo lubi Bravehearts i Runmageddon – mówi Anna Szlendak.

Zdjęcia: Bartek Tarczyński

Pełna galeria: https://www.facebook.com/BraveheartsLegionowo/photos/?tab=album&album_id=1430236106987153

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE