wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji
REFERENDUM 26 marca 2017 r.

Aktualności - Sportowe

Przedświąteczne palenie kalorii
poniedziałek, 19-12-2016, godz. 16.50

Bravehearts Legionowo znani są z niekonwencjonalnych pomysłów na aktywne spędzanie wolnego czasu. Tym razem w przedświąteczną niedzielę (18.12) zaprosili mieszkańców Legionowa

Jak sami mówią, nie chcą być największą, czy też najszybszą drużyną. Chcą być najfajniejszą i najbardziej zwariowaną ekipą. I udaje im się to. W niedzielę Bravehearts po raz kolejny zorganizowali na terenie Legionowa imprezę wraz z Runmageddon.

Zamiast lepić pierogi I uszka,stać po choinkę, ucierać mak i szykować prezenty ponad 60 śmiałków stawiło się na treningu. W samo południe na Stadionie Miejskim w Legionowie uczestnicy przekonali się, że Legionowo Porusza także ekstremalnie na sportowo. Tor przeszkód, wyścig z kłodami, ćwiczenia z oponami i zabawy ze schodami to tylko wyrywek zadań przed którymi stanęli uczestnicy. Trenerzy z Bravehearts Legionowo Ania Szlendak i Sławek Jagnyziak, a także Artur Szostak odpowiedzialny wraz z ekipą Runmageddonu za tor przeszkód nieźle wymęczyli każdego.

- Całość uwieczniła nie wisienka, ale cebula, która stała się pretekstem do zawodów. Czterech śmiałków zgłosiło się do zjedzenia na surowo pięknej, żółtej i surowej cebulki. Chłopaki nie płaczą, co wiemy nie od dziś, więc spałaszowanie całego warzywa nie było wielkim problemem. Na zwycięzcę czekał uścisk dłoni, koszulka, sława, splendor i o dziwo buziak. Pozostali mogli skusić się na pyszne pączki, które po tylu spalonych kaloriach można było bez obawy zjeść. Runmageddon lubi Legionowo. Legionowo lubi Bravehearts i Runmageddon – mówi Anna Szlendak.

Zdjęcia: Bartek Tarczyński

Pełna galeria: https://www.facebook.com/BraveheartsLegionowo/photos/?tab=album&album_id=1430236106987153

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE