wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji
REFERENDUM 26 marca 2017 r.

Aktualności - Sportowe

Rekrut czy Hardcore? Zimowy Runmageddon już w ten weekend
piątek, 20-01-2017, godz. 15.44

W najbliższy weekend w Józefowie pierwsze w 2017 roku biegi z serii Runmageddon. Imprezie wystartuje ponad 2 tys osób. W Do wspólnego biegania, albo chociaż kibicowania zaprasza legionowska drużyna Bravehearts.

Organizatorzy przygotowali wiele ekstremalnych wyzwań w dwóch opcjach: Rekrut oraz Hardcore. Wiele atrakcji czekać będzie również na kibiców, którzy będą mogli powalczyć w specjalnej Strefie Challenge.

W sobotę zmagania na 6-kilometrowej trasie rozpoczną zawodnicy startujący w Rekrucie, którzy na swojej drodze napotkają ponad 30 przeszkód.

Niedziela to dzień hardcore - zawodnicy zmierzą się z ponad 70 przeszkodami dystansem 21 kilometrów oraz nieopuszczającym ich srogim zimnem.

Na trasie biegu czekać przeszkody takie jak rowy z wodą, zasieki i pionowe drabinki sznurowe oraz skośne ściany.

- Będzie bardzo widowiskowo, mnóstwo przeszkód, wody i super przeszkód, większość z naszeh drużyny bierze udział w „Rekrucie”, ale część zmierzy się z Hardcore – mówi Anna Szlendak z Bravehearts Legionowo.

 

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE