wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Sportowe

Rekrut czy Hardcore? Zimowy Runmageddon już w ten weekend
piątek, 20-01-2017, godz. 15.44

W najbliższy weekend w Józefowie pierwsze w 2017 roku biegi z serii Runmageddon. Imprezie wystartuje ponad 2 tys osób. W Do wspólnego biegania, albo chociaż kibicowania zaprasza legionowska drużyna Bravehearts.

Organizatorzy przygotowali wiele ekstremalnych wyzwań w dwóch opcjach: Rekrut oraz Hardcore. Wiele atrakcji czekać będzie również na kibiców, którzy będą mogli powalczyć w specjalnej Strefie Challenge.

W sobotę zmagania na 6-kilometrowej trasie rozpoczną zawodnicy startujący w Rekrucie, którzy na swojej drodze napotkają ponad 30 przeszkód.

Niedziela to dzień hardcore - zawodnicy zmierzą się z ponad 70 przeszkodami dystansem 21 kilometrów oraz nieopuszczającym ich srogim zimnem.

Na trasie biegu czekać przeszkody takie jak rowy z wodą, zasieki i pionowe drabinki sznurowe oraz skośne ściany.

- Będzie bardzo widowiskowo, mnóstwo przeszkód, wody i super przeszkód, większość z naszeh drużyny bierze udział w „Rekrucie”, ale część zmierzy się z Hardcore – mówi Anna Szlendak z Bravehearts Legionowo.

 

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE