wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Aktualności - Wszystkie

Aktywny Lany Poniedziałek
środa, 12-04-2017, godz. 09.42
Trening w święta? A może święta podczas treningu? Bravehearts Legionowo polecają się na Lany Poniedziałek. Oni nie leją wody, oni wylewają siódme poty i obiecują, że już na starcie uczestnicy będą mokrzy.

Jak zapowiadają organizatorzy, nie będzie łatwo - sponiewierają, zleją, każą biegać, przeskakiwać, targać, czołgać się - obiecują. Dostaniecie niezłe lanie i poczujecie się jak SPARTANIE - informują organizatorzy.

W świąteczny poniedziałek miasto Legionowo stanie się gospodarzem otwartego treningu organizowanego przez drużynę sportową Bravehearts Legionowo oraz Spartan Race Poland.

Od 10-tej w poniedziałek 17 kwietnia zapraszamy do Parku im. Jana Pawła w Legionowie. Zamieni się on w ekstremalny tor przeszkód, który trzeba będzie pokonać biegnąc, czołgając się i skacząc.

Każdy uczestnik otrzyma spartańską koszulkę na wejściu.

Warto być, patrzeć, kibicować i przeżywać to razem z nimi. A może dołączyć i spalić świąteczne nadprogramowe kilogramy?

Zapisy do 12 kwietnia na stronie - https://docs.google.com/forms/d/14Ti7d3fJ1IsvEurH0IcoEHPLX-VhSbzum_vSyyFzhhE/viewform?edit_requested=true
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1696168830676348/

 

publikuj: Publikuj
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE