wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Poradnik Urzędowy

Urząd Miasta Legionowo stara się stale ulepszać komunikację z mieszkańcami. Za pomocą tej strony mogą Państwo uzyskać informacje jak załatwić sprawę w urzędzie, gdzie i w jakich godzinach można złożyć wniosek paszportowy czy też jak zapłacić podatek bez wychodzenia z domu. Jeśli natomiast chcieliby Państwo uzyskać podstawowe informacje na temat urzędu, zachęcamy do skorzystania z portali społecznościowych. Za ich pomocą w łatwy i bezpłatny sposób można zapytać: o numery telefonów do wydziałów i referatów, gdzie jaką sprawę załatwić oraz jak najlepiej zaplanować wizytę w urzędzie.

Jesteśmy na: Facebooku (profil: MiastoLegionowo; Legionowo Porusza; Karta Dużej Rodziny, Centrum Komunikacyjne w Legionowie), Twitterze (profil: LegionowoMiasto) i Instagramie (profil: Legionowo Porusza).

Zapoznaj się z projektem wirtualny urzędnik: Poznajcie Ewę – wirtualną urzędniczkę

Mamy nadzieję, że realizacja tego projektu ułatwi komunikację pomiędzy mieszkańcami a urzędem – mówi prezydent Roman Smogorzewski.Wdrożenie wirtualnej urzędniczki to kontynuacja konsekwentnych starań poprawiających dostępność Urzędu Miasta Legionowo, takich jak wprowadzenie bezpłatnego systemu SMS, obecność miasta w mediach społecznościowych, a także opracowywana właśnie aplikacja mobilna.

Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Poradnik Urzędowy