wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Zaproszenia

Ferie w Muzeum - Filia "Piaski"
Data wydarzenia:
poniedziałek, 13-02-2017, godz. 10.00
do piątek, 17-02-2017, godz. 13.00
Miejsce: Filia \\\"Piaski\\\" Al. Sybiraków 23
Kontakt: (22) 378 33 54

Z życia dawnych oficerów to hasło przewodnie pierwszego tygodnia zajęć, które realizowane będą w Filii „Piaski” przy Al. Sybiraków 23. Podczas kolejnych spotkań uczestnicy dowiedzą się, jak kiedyś wyglądał dzień z życia oficera i czym w wolnych chwilach kiedyś zajmowali się dostojni wojskowi. W trakcie zajęć dzieci nauczą się umiejętnego zachowania się w różnych sytuacjach oraz dobrych manier w życiu codziennym. Warsztaty plastyczne poświęcone będą przygotowaniom do oficerskiego balu karnawałowego, którym zakończoną się ferie w Filii „Piaski”.

Muzeum Historyczne w Legionowie przygotowało ofertę zajęć edukacyjnych dla dzieci, które realizowane będą podczas zimowej przerwy szkolnej. Tegoroczne Ferie w Muzeum organizowane będą w dniach 13–17 lutego 2017 r., w godz. 10.00–13.00 w Filii „Piaski”. W trakcie zajęć przewidziana jest przerwa śniadaniowa. Warto zabrać ze sobą obuwie zmienne. Cała oferta Muzeum jest bezpłatna, ale obowiązują zapisy na zajęcia. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zachęcamy do zapisywania najmłodszych zwiedzających w wieku od 6 lat pod numerem tel.  22 378-33-54 (Filia „Piaski”). Można także wysyłać zgłoszenia mailowo: filia.piaski@muzeum.Legionowo.pl.

Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Zaproszenia