wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji
REFERENDUM 26 marca 2017 r.

Zaproszenia

Ferie w Muzeum - Filia "Piaski"
Data wydarzenia:
poniedziałek, 13-02-2017, godz. 10.00
do piątek, 17-02-2017, godz. 13.00
Miejsce: Filia \\\"Piaski\\\" Al. Sybiraków 23
Kontakt: (22) 378 33 54

Z życia dawnych oficerów to hasło przewodnie pierwszego tygodnia zajęć, które realizowane będą w Filii „Piaski” przy Al. Sybiraków 23. Podczas kolejnych spotkań uczestnicy dowiedzą się, jak kiedyś wyglądał dzień z życia oficera i czym w wolnych chwilach kiedyś zajmowali się dostojni wojskowi. W trakcie zajęć dzieci nauczą się umiejętnego zachowania się w różnych sytuacjach oraz dobrych manier w życiu codziennym. Warsztaty plastyczne poświęcone będą przygotowaniom do oficerskiego balu karnawałowego, którym zakończoną się ferie w Filii „Piaski”.

Muzeum Historyczne w Legionowie przygotowało ofertę zajęć edukacyjnych dla dzieci, które realizowane będą podczas zimowej przerwy szkolnej. Tegoroczne Ferie w Muzeum organizowane będą w dniach 13–17 lutego 2017 r., w godz. 10.00–13.00 w Filii „Piaski”. W trakcie zajęć przewidziana jest przerwa śniadaniowa. Warto zabrać ze sobą obuwie zmienne. Cała oferta Muzeum jest bezpłatna, ale obowiązują zapisy na zajęcia. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zachęcamy do zapisywania najmłodszych zwiedzających w wieku od 6 lat pod numerem tel.  22 378-33-54 (Filia „Piaski”). Można także wysyłać zgłoszenia mailowo: filia.piaski@muzeum.Legionowo.pl.

Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Zaproszenia