wersja dla niedowidzących
Odmienny stan - odmienne traktowanie Przejrzysta Polska ISO IQNet IQNet IQNet Razem bezpieczniej Najlepsi prezydenci miast Najlepsi prezydenci miast Legionowo Samorządowym Liderem Edukacji Samorządowy Lider Edukacji Legionowo wśród Krajowych Liderów Innowacji

Zaproszenia

Gala Boksu Zawodowego w Arenie Legionowo
Data wydarzenia:
sobota, 22-04-2017, godz. 19.30
do sobota, 22-04-2017, godz. 00.00
Miejsce: Arena Legionowo

Wstęp Płatny!

Sprzedaż biletów na : https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/

Były rywal Gołoty i Adamka sprawdzi Zimnocha w Legionowie 22 kwietnia!

22 kwietnia wielki boks zawodowy ponownie zawita do podwarszawskiego Legionowa za sprawą gali organizowanej przez grupy Babilon Promotion i Sferis KnockOut Promotions. Tym razem w pojedynku wieczoru czołowy polski zawodnik wagi ciężkiej Krzysztof Zimnoch skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Amerykaninem Michaelem Grantem.
 
Mierzący ponad 2 metry i potężnie zbudowany Grant w swojej karierze krzyżował rękawice z takimi postaciami królewskiej dywizji jak Alfred Cole, Lou Savarese czy Andrzej Gołota, którego pokonał przez techniczny nokaut w 1999 roku, otwierając sobie drogę do mistrzowskiego starcia z legendarnym Lennoxem Lewisem. Grant mierzył się także z Tomaszem Adamkiem.
 
Dla Zimnocha starcie z olbrzymem z USA będzie powrotem na ring po efektownym zwycięstwie w rewanżowym pojedynku z Mikem Mollo.
 
– Teraz tą kategorią rządzą giganci, więc trzeba się do nich przyzwyczajać. Pojedynek z Grantem będzie bardzo pożytecznym doświadczeniem – mówi przez zbliżającym się występem bokser z Białegostoku.
 
W innej walce na gali w Legionowie po raz pierwszy w od wrześniowej przegranej z Oleksandrem Usykiem zaprezentuje się był mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki. Między linami pojawi się także aktualny pretendent to tytułu mistrza Europy kategorii średniej Kamil Szeremeta.
 
 
 
 
Biuletyn Informacji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej
Pytanie do prezydenta

Zapisz

Skrzynka Dobrych Pomysłów

PGE

Zaproszenia